Послуги Відновлення Даних

Послуги Відновлення Даних

з Карти пам'яті, Флешки, Жорсткого диску, SSD накопичувача.

Послуги Відновлення Даних

з Карти пам'яті, Флешки, Жорсткого диску, SSD накопичувача.

Відновлення видалених файлів

 Видалити дані дуже просто, достатньо одного невірного кліка або комп’ютерного вірусу. Ви можете не помітити, що щось втратили протягом кількох днів або тижнів після факту форматування або збою файлової системи. Якщо у Вас немає резервної копії видалених даних, відсутні файли можуть опинитися поза вашою досяжністю (можуть бути втрачені назавжди).

Але це не так, ще не все втрачено. Якщо Ви втратили дані через випадкове або зловмисне видалення, ми допоможемо вам відновити видалені файли.

Випадки, в яких ми можемо допомогти відновити видалені файли:

 • Після видалення файлів;
 • Після форматування диска;
 • Після видалення файлів із кошика;
 • Перевстановлення операційної системи;
 • Дія вірусу;
 • Збій операційної системи;
 • Після видалення розділу;
 • Проблеми з файловою системою;

 

 Вирішення таких завдань – один з наших спеціалізованих напрямків. Ми готові взятися за відновлення видалених файлів (Фото, Відео, Документів та іншої безцінної інформації для Вас).

Як відновити видалені файли

 Зверніться до нас за безкоштовною діагностикою і ми зможемо надати Вам більш детальну інформацію. У своїй роботі ми використовуємо професійне обладнання

 

Ціни на послуги відновлення видалених файлів 

 Усі відомості про файл (назва, дата створення, розмір тощо) містяться у спеціальних файлових таблицях операційної системи. Тому в багатьох випадках при відновленні файлів виконуються роботи з аналізу, коригування та сканування файлових таблиць. І якщо файлові таблиці пошкоджені не в повному обсязі, при відновленні інформації вдається зберегти частково або повну структуру файлів. Якщо файлові таблиці пошкоджені повністю, ми відновлюємо файли за їх типом. При цьому втрачається попередня структура файлів, їх імена, але збережуться безпосередньо самі файли.

Відновлення даних з флешки після форматування

 Послуга відновлення видалених файлів з флешки одна з найпоширеніших, як це не дивно, найчастіше люди самі стають причиною втрати даних. Нижче ми поговоримо про них докладніше, і допоможемо розібратися, як не погіршити ситуацію зі втратою важливих даних.

 Іноді трапляються ситуації, коли користувачі самі видаляють файли при форматуванні флешки або видаляють дані просто переплутавши диски. Трапляються випадки, коли відбувається збій файлової системи, і операційна система пропонує відформатувати розділ для виправлення помилки (Форматувати в жодному разі не потрібно!).

 Види форматування:

 Швидке очищення – створює нову файлову систему, але дані не перезаписує. У таких випадках є високі шанси відновлення файлів після форматування.
Тут дуже важливо не намагатися зберігати нові файли на диск, так як це може погано вплинути на подальшу роботу з вашим пристроєм при відновленні видалених файлів.

 Повне очищення – перезаписує всю область розділу та створює нову файлову систему. У разі якщо процес форматування пройшов, шанси відновити дані доволі невеликі, оскільки вони записані іншою інформацією. Відновленням даних можна займатись, коли форматування було зупинено до завершення процесу, у таких випадках шанс на часткове відновлення видалених файлів залишається.

 При втраті даних важливо уникати використання пристрою для зберігання даних після видалення файлу. Коли ви видаляєте дані, раптово з’являється зручний новий шматочок простору, що «не використовується», де знаходиться ваш видалений файл. Якщо Ви продовжуєте створювати або змінювати файли після того, як щось видалили, Ви можете зрештою записати дані в цей простір. Це може частково перезаписати або навіть повністю знищити видалений файл.

 Перед тим як починати щось робити, ми рекомендуємо і самі виконуємо в першу чергу клонування всього носія на наш технологічний диск, що нам дає впевненість у тому, що при своїй роботі ми не пошкодивши дані, що залишилися на носії.

Як відновити флешку після форматування?

 Короткі рекомендації як відновити видалені файли самостійно, якщо відформатували флешку або випадково видалили дані (При справному носії).

 Що потрібно робити:

 1. Не використовуйте носій для збереження нових файлів.
 2. Створити посекторну копію носія.
 3. Знайти одну програму, з якою Ви зможете працювати самостійно.
 4. Якщо не вдається відновити видалені файли, звернеться по допомогу до нас.

 

 Що не потрібно робити

 1. Використовувати носій та записувати на нього інформацію далі.
 2. Намагатися відновити видалені дані без копії носія.
 3. Встановлювати 10-ки програм для відновлення віддалених даних.

 

 При правильному підході приблизно 90% випадків користувачі можуть відновити дані самостійно, без сторонньої допомоги.