Послуги Відновлення Даних

Послуги Відновлення Даних

з Карти пам'яті, Флешки, Жорсткого диску, SSD накопичувача.

Послуги Відновлення Даних

з Карти пам'яті, Флешки, Жорсткого диску, SSD накопичувача.

Відновлення даних з HDD Drive (Зовнішнього та внутрішнього)

 Ми пропонуємо послуги відновлення даних з зовнішніх та внутрішніх жорстких дисків IDE, SATA, USB, форм-фактора 3.5′ (для настільних комп’ютерів) та 2.5′ (для ноутбуків).

 Ми розуміємо жахливий досвід втрати даних, пошкодження та поломки дисків, тому ми завжди робимо все можливе, щоб надавати найкращі послуги за дуже конкурентними цінами. Все, що вам потрібно зробити, це зателефонувати нам, а потім відправити пошкоджений жорсткий диск (це безкоштовно).

 Незалежно від того, з якою катастрофою Ви зіткнулися, ми гарантуємо, що ми маємо навички повернути дані з жорсткого диска hdd навіть там, де інші не зможуть.

У яких випадках потрібна послуга відновлення даних з жорсткого диска?

 Найбільш важливою частиною відновлення даних є визначення причини поломки жорсткого диска, нижче наведені поширені проблеми з жорсткими дисками, коли ми успішно відновлюємо ваші дані:

 • Не визначається як пристрій;
 • HDD не вмикається;
 • Механічне ушкодження плати;
 • Жорсткий диск HDD відображає 0 байт або неправильний об’єм;
 • Після підключення жорсткого диска комп’ютер не вмикається;
 • Жорсткий диск відображається як розділ RAW;
 • Файли пошкоджені та з’явився BSOD (синій екран смерті);
 • Видає сторонні шуми під час роботи;
 • Жорсткий диск після падіння пищить та клацає;
 • Операційна система зависає під час роботи з диском;
 • Після потрапляння вологи чи рідини;
 • Зникли файли на жорсткому диску;
 • Комп’ютер постійно перезавантажується

 

 Якщо ви випадково відформатували жорсткий диск або з якоїсь причини видалили файли і хочете їх повернути відвідайте сторінку відновлення видалених файлів.

Ціни на послуги відновлення даних з HDD

 Успішний ремонт жорстких дисків та відновлення інформації з жорсткого диска потребує високого рівня підготовки та досвіду роботи з кожним виробником дисків та інструментами, що використовуються в процесі.

 Цінність Ваших даних не стосується ціни на послугу відновлення даних з жорстких дисків. Більшість наших клієнтів також цінують фіксовані ціни на основі об’єму Вашого жорсткого диска.

Надаємо технічну допомогу компаніям (В2В), працюємо за договором та безготівковою оплатою послуг (ФОП 3 група)

Чому мій жорсткий диск клацає та не працює?

 У Service Data Recovery ми маємо інструменти та знання, щоб зберегти поточний стан вашого диска, поки ми оцінюємо можливість відновлення ваших даних з HDD.

 Ми регулярно стикаємося з клацаючими або пищащими жорсткими дисками. Якщо Ваш жорсткий диск клацає це означає, що головки не можуть прочитати дані з пластин диска і зрештою повертаються назад у вихідне положення, видаючи звук, що клацає. Зазвичай це відбувається через несправні головки або подряпані пластини.

 У разі несправності жорсткого диска, ми не рекомендуємо робити спроби ремонту або відновлення даних самостійно. З великою ймовірністю, спираючись на наш досвід, такі спроби тільки посилюють або зовсім унеможливлює шанс відновити дані.

Що таке диск донор для ремонту жорсткого диска і навіщо він потрібний?

 Робота з жорсткими дисками, що мають пошкодження всередині камери, ускладнюється необхідністю використовувати диск-донор, щоб повернути дані з жорсткого диска HDD.
 Диск-донор – це аналогічний справний жорсткий диск, з якого беруться необхідні запасні частини. Диск-донор стає непридатним для подальшого використання.
 Ми маємо велику базу дисків-донорів, яку постійно поповнюємо. Це дозволяє виконувати замовлення в найкоротший термін.

Більше корисної інформації